CDRH127NP-821MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH127NP-821MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH127NP-821MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 820UH 600MA 1.64 OHM
Podatkovni listi: CDRH127NP-821MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH127NP-821MC
Številka dela CDRH127NP-821MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 820UH 600MA 1.64 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66553 pcs Podatkovni list CDRH127NP-821MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Druga imena CDRH127NP-821MCTR delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 820µH Shielded Inductor 600mA 1.64 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.64 Ohm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -