CDRH3D23NP-1R0PC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH3D23NP-1R0PC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH3D23NP-1R0PC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1UH 3.1A 25 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH3D23NP-1R0PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH3D23NP-1R0PC
Številka dela CDRH3D23NP-1R0PC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1UH 3.1A 25 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93961 pcs Podatkovni list CDRH3D23NP-1R0PC.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH3D23
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1652-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Shielded Inductor 3.1A 25 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Trenutna ocena 3.1A
Tok - nasičenost 2.8A