CDRH3D23NP-1R5PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH3D23NP-1R5PC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 2.9A 29 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH3D23NP-1R5PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH3D23NP-1R5PC
Številka dela CDRH3D23NP-1R5PC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.5UH 2.9A 29 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147414 pcs Podatkovni list CDRH3D23NP-1R5PC.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH3D23
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.5µH Shielded Inductor 2.9A 29 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 29 mOhm Max Trenutna ocena 2.9A
Tok - nasičenost 2.2A