CDRH4D16NP-101MC
pregled izdelka
Številka dela: CDRH4D16NP-101MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100UH 290MA 1.48 OHM
Podatkovni listi: CDRH4D16NP-101MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH4D16NP-101MC
Številka dela CDRH4D16NP-101MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 100UH 290MA 1.48 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147300 pcs Podatkovni list CDRH4D16NP-101MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH4D16
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Shielded Inductor 290mA 1.48 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.48 Ohm Max Trenutna ocena 290mA
Tok - nasičenost 300mA