CDRH4D16NP-150MC
pregled izdelka
Številka dela: CDRH4D16NP-150MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 820MA 235 MOHM
Podatkovni listi: CDRH4D16NP-150MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH4D16NP-150MC
Številka dela CDRH4D16NP-150MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 820MA 235 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146221 pcs Podatkovni list CDRH4D16NP-150MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH4D16
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Shielded Inductor 820mA 235 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 235 mOhm Max Trenutna ocena 820mA
Tok - nasičenost 770mA