CEP125NP-0R8MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEP125NP-0R8MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEP125NP-0R8MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 800NH 16.5A 2.5 MOHM
Podatkovni listi: CEP125NP-0R8MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CEP125NP-0R8MC
Številka dela CEP125NP-0R8MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 800NH 16.5A 2.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77817 pcs Podatkovni list CEP125NP-0R8MC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CEP125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 800nH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 800nH Shielded Wirewound Inductor 16.5A 2.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.5 mOhm Max Trenutna ocena 16.5A
Tok - nasičenost 25.7A