CEP125NP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEP125NP-100MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEP125NP-100MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 7.6A 13.5 MOHM
Podatkovni listi: CEP125NP-100MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CEP125NP-100MC
Številka dela CEP125NP-100MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 10UH 7.6A 13.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96208 pcs Podatkovni list CEP125NP-100MC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CEP125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-2320-2
CEP125NP-100MC-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 7.6A 13.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13.5 mOhm Max Trenutna ocena 7.6A
Tok - nasičenost 5A