CEP125NP-3R2MC-U
Sumida CorporationSumida Corporation
CEP125NP-3R2MC-U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEP125NP-3R2MC-U
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.2UH 9.9A 8 MOHM SMD
Podatkovni listi: CEP125NP-3R2MC-U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CEP125NP-3R2MC-U
Številka dela CEP125NP-3R2MC-U Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 3.2UH 9.9A 8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75034 pcs Podatkovni list CEP125NP-3R2MC-U.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CEP125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.2µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.2µH Shielded Wirewound Inductor 9.9A 8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Trenutna ocena 9.9A
Tok - nasičenost 12.8A