CEP125NP-6R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEP125NP-6R0MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEP125NP-6R0MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6UH 9.9A 8 MOHM SMD
Podatkovni listi: CEP125NP-6R0MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CEP125NP-6R0MC
Številka dela CEP125NP-6R0MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 6UH 9.9A 8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83455 pcs Podatkovni list CEP125NP-6R0MC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CEP125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-2352-2
CEP125NP-6R0MC-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6µH Shielded Wirewound Inductor 9.9A 8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Trenutna ocena 9.9A
Tok - nasičenost 6.7A