CEP125NP-8R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEP125NP-8R2MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEP125NP-8R2MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 8.2A 11.4 MOHM
Podatkovni listi: CEP125NP-8R2MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CEP125NP-8R2MC
Številka dela CEP125NP-8R2MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 8.2UH 8.2A 11.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82562 pcs Podatkovni list CEP125NP-8R2MC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CEP125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 8.2A 11.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.4 mOhm Max
Trenutna ocena 8.2A Tok - nasičenost 5.8A