CEP12D38NP-2R8MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEP12D38NP-2R8MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.8UH 9.5A 8.6 MOHM
Podatkovni listi: CEP12D38NP-2R8MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CEP12D38NP-2R8MC
Številka dela CEP12D38NP-2R8MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.8UH 9.5A 8.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94153 pcs Podatkovni list CEP12D38NP-2R8MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CEP12D38
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena CEP12D38NP-2R8MCTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.8µH Shielded Inductor 9.5A 8.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8.6 mOhm Max
Trenutna ocena 9.5A Tok - nasičenost 8.8A