CEPH149NP-1R6MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEPH149NP-1R6MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEPH149NP-1R6MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.6UH 15.5A 1.5 MOHM
Podatkovni listi: CEPH149NP-1R6MC.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CEPH149NP-1R6MC
Številka dela CEPH149NP-1R6MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.6UH 15.5A 1.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5780 pcs Podatkovni list CEPH149NP-1R6MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.575" W (14.60mm x 14.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CEPH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1689
308-1689-1-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.6µH Shielded Inductor 15.5A 1.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.5 mOhm Max
Trenutna ocena 15.5A Tok - nasičenost -