CLS4D09NP-4R7NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLS4D09NP-4R7NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 750MA 185 MOHM
Podatkovni listi: CLS4D09NP-4R7NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLS4D09NP-4R7NC
Številka dela CLS4D09NP-4R7NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 4.7UH 750MA 185 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134207 pcs Podatkovni list CLS4D09NP-4R7NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CLS4D09
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Shielded Inductor 750mA 185 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 185 mOhm Max Trenutna ocena 750mA
Tok - nasičenost 800mA