CLS4D09NP-6R8NC
pregled izdelka
Številka dela: CLS4D09NP-6R8NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 630MA 260 MOHM
Podatkovni listi: CLS4D09NP-6R8NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLS4D09NP-6R8NC
Številka dela CLS4D09NP-6R8NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 630MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145180 pcs Podatkovni list CLS4D09NP-6R8NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CLS4D09
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 630mA 260 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Trenutna ocena 630mA
Tok - nasičenost 630mA