CLS4D14-330NC
pregled izdelka
Številka dela: CLS4D14-330NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 33UH 420MA 560 MOHM
Podatkovni listi: CLS4D14-330NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLS4D14-330NC
Številka dela CLS4D14-330NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 33UH 420MA 560 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132754 pcs Podatkovni list CLS4D14-330NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija CLS4D14
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Unshielded Inductor 420mA 560 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max Trenutna ocena 420mA
Tok - nasičenost 350mA