CLS4D18-100NC
pregled izdelka
Številka dela: CLS4D18-100NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.2A 310 MOHM SMD
Podatkovni listi: CLS4D18-100NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLS4D18-100NC
Številka dela CLS4D18-100NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 10UH 1.2A 310 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79542 pcs Podatkovni list CLS4D18-100NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija CLS4D18
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Unshielded Inductor 1.2A 310 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 640mA