CMD5D11NP-4R7MC
pregled izdelka
Številka dela: CMD5D11NP-4R7MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 1.06A 156 MOHM
Podatkovni listi: CMD5D11NP-4R7MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMD5D11NP-4R7MC
Številka dela CMD5D11NP-4R7MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 4.7UH 1.06A 156 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100202 pcs Podatkovni list CMD5D11NP-4R7MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 1.06A 156 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 156 mOhm Max Trenutna ocena 1.06A
Tok - nasičenost 800mA