CMD5D11NP-150MC
pregled izdelka
Številka dela: CMD5D11NP-150MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 580MA 438 MOHM
Podatkovni listi: CMD5D11NP-150MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMD5D11NP-150MC
Številka dela CMD5D11NP-150MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 580MA 438 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93251 pcs Podatkovni list CMD5D11NP-150MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Unshielded Inductor 580mA 438 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 438 mOhm Max Trenutna ocena 580mA
Tok - nasičenost 400mA