CPFC74NP-PS02H2A20
Sumida CorporationSumida Corporation
CPFC74NP-PS02H2A20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPFC74NP-PS02H2A20
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka CMC 2A 2LN 200 OHM SMD
Podatkovni listi: CPFC74NP-PS02H2A20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPFC74NP-PS02H2A20
Številka dela CPFC74NP-PS02H2A20 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis CMC 2A 2LN 200 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87349 pcs Podatkovni list CPFC74NP-PS02H2A20.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.374" L x 0.224" W (9.50mm x 5.70mm) Serija CPFC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Vertical, 4 Gull Wing Druga imena 308-1559-1
CPFC74NPPS02H2A20
delovna temperatura - Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 200 Ohms @ 20MHz Višina (maks.) 0.200" (5.08mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 20MHz 2A DCR 120 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 120 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 2A Odobritve -