CPFC74NP-PS10H2A15
Sumida CorporationSumida Corporation
CPFC74NP-PS10H2A15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPFC74NP-PS10H2A15
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka CMC 1.5A 2LN 700 OHM SMD
Podatkovni listi: CPFC74NP-PS10H2A15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPFC74NP-PS10H2A15
Številka dela CPFC74NP-PS10H2A15 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis CMC 1.5A 2LN 700 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85533 pcs Podatkovni list CPFC74NP-PS10H2A15.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.374" L x 0.224" W (9.50mm x 5.70mm) Serija CPFC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Vertical, 4 Gull Wing Druga imena 308-1558-6
delovna temperatura - Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 700 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.200" (5.08mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700 Ohms @ 100MHz 1.5A DCR 120 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 120 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 1.5A Odobritve -