RCH654NP-2R0M
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH654NP-2R0M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2UH 2.48A 39 MOHM TH
Podatkovni listi: RCH654NP-2R0M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH654NP-2R0M
Številka dela RCH654NP-2R0M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2UH 2.48A 39 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155317 pcs Podatkovni list RCH654NP-2R0M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-654
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 2µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.48A 39 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 39 mOhm Max Trenutna ocena 2.48A