RCH654NP-2R5M
pregled izdelka
Številka dela: RCH654NP-2R5M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH 2.21A 43 MOHM TH
Podatkovni listi: RCH654NP-2R5M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH654NP-2R5M
Številka dela RCH654NP-2R5M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.5UH 2.21A 43 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152312 pcs Podatkovni list RCH654NP-2R5M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-654
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 2.5µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.5µH Unshielded Wirewound Inductor 2.21A 43 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max Trenutna ocena 2.21A