RCH875NP-4R4M
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH875NP-4R4M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4.4UH 2.7A 19.1 MOHM
Podatkovni listi: RCH875NP-4R4M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH875NP-4R4M
Številka dela RCH875NP-4R4M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 4.4UH 2.7A 19.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130747 pcs Podatkovni list RCH875NP-4R4M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-875
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 4.4µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.4µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 19.1 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 19.1 mOhm Max Trenutna ocena 2.7A
Tok - nasičenost 4.5A