RCH875NP-680K
pregled izdelka
Številka dela: RCH875NP-680K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 680MA 200 MOHM TH
Podatkovni listi: RCH875NP-680K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH875NP-680K
Številka dela RCH875NP-680K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 680MA 200 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149494 pcs Podatkovni list RCH875NP-680K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-875
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 200 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 680mA
Tok - nasičenost 1.1A