RCH895NP-101K
Sumida CorporationSumida Corporation
RCH895NP-101K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH895NP-101K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100UH 720MA 190 MOHM
Podatkovni listi: RCH895NP-101K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH895NP-101K
Številka dela RCH895NP-101K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 100UH 720MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 241382 pcs Podatkovni list RCH895NP-101K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-895
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 308-2100 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 190 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Trenutna ocena 720mA
Tok - nasičenost 900mA