RCH875NP-8R2M
pregled izdelka
Številka dela: RCH875NP-8R2M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 2.2A 26.5 MOHM
Podatkovni listi: RCH875NP-8R2M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH875NP-8R2M
Številka dela RCH875NP-8R2M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 8.2UH 2.2A 26.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159359 pcs Podatkovni list RCH875NP-8R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-875
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 26.5 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 26.5 mOhm Max Trenutna ocena 2.2A
Tok - nasičenost 3.1A