RCH895NP-391K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH895NP-391K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 390UH 370MA 690 MOHM
Podatkovni listi: RCH895NP-391K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH895NP-391K
Številka dela RCH895NP-391K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 390UH 370MA 690 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138730 pcs Podatkovni list RCH895NP-391K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-895
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 390µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 690 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 690 mOhm Max Trenutna ocena 370mA
Tok - nasičenost 480mA