RCH895NP-3R2M
pregled izdelka
Številka dela: RCH895NP-3R2M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.2UH 2.9A 15.3 MOHM
Podatkovni listi: RCH895NP-3R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH895NP-3R2M
Številka dela RCH895NP-3R2M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 3.2UH 2.9A 15.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144000 pcs Podatkovni list RCH895NP-3R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-895
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.2µH Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 15.3 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 15.3 mOhm Max Trenutna ocena 2.9A
Tok - nasičenost 4.5A