RCR875DNP-391K
pregled izdelka
Številka dela: RCR875DNP-391K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 390UH 370MA 1.28 OHM
Podatkovni listi: RCR875DNP-391K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCR875DNP-391K
Številka dela RCR875DNP-391K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 390UH 370MA 1.28 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103969 pcs Podatkovni list RCR875DNP-391K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Shielded Serija RCR-875D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 390µH Shielded Inductor 370mA 1.28 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.28 Ohm Max Trenutna ocena 370mA