RCR875DNP-470L
Sumida CorporationSumida Corporation
RCR875DNP-470L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCR875DNP-470L
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 47UH 1.1A 170 MOHM TH
Podatkovni listi: RCR875DNP-470L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCR875DNP-470L
Številka dela RCR875DNP-470L Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 47UH 1.1A 170 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135051 pcs Podatkovni list RCR875DNP-470L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Shielded Serija RCR-875D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 308-2116 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 47µH Shielded Inductor 1.1A 170 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A