RR0816P-153-D
SusumuSusumu
RR0816P-153-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR0816P-153-D
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 15K OHM 0.5% 1/16W 0603
Podatkovni listi: RR0816P-153-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR0816P-153-D
Številka dela RR0816P-153-D Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 15K OHM 0.5% 1/16W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5320739 pcs Podatkovni list RR0816P-153-D.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RR Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)