RR0816P-154-D
SusumuSusumu
RR0816P-154-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR0816P-154-D
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 150K OHM 0.5% 1/16W 0603
Podatkovni listi: RR0816P-154-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR0816P-154-D
Številka dela RR0816P-154-D Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 150K OHM 0.5% 1/16W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2954449 pcs Podatkovni list RR0816P-154-D.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RR Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RR0816P154D
RR08P150KDTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sestava Thin Film