AVRL101A1R1NTB
TDK CorporationTDK Corporation
AVRL101A1R1NTB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AVRL101A1R1NTB
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka VARISTOR 39V 0402
Podatkovni listi: AVRL101A1R1NTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AVRL101A1R1NTB
Številka dela AVRL101A1R1NTB Proizvajalec TDK Corporation
Opis VARISTOR 39V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1915527 pcs Podatkovni list AVRL101A1R1NTB.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39V Serija AVRL
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 445-2561-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 10V
Energija - natančen opis 39V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost @ Pogostost 1.1pF @ 1MHz