AVRL161A6R8GTA
TDK CorporationTDK Corporation
AVRL161A6R8GTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AVRL161A6R8GTA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka VARISTOR 27V 0603
Podatkovni listi: AVRL161A6R8GTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AVRL161A6R8GTA
Številka dela AVRL161A6R8GTA Proizvajalec TDK Corporation
Opis VARISTOR 27V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 662218 pcs Podatkovni list AVRL161A6R8GTA.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 27V Serija AVRL
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 445-2567-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 10V
Energija - natančen opis 27V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost @ Pogostost 6.8pF @ 1MHz