AVRM0603C080MT101N
TDK CorporationTDK Corporation
AVRM0603C080MT101N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AVRM0603C080MT101N
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka VARISTOR 8V 4A 0201
Podatkovni listi: AVRM0603C080MT101N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AVRM0603C080MT101N
Številka dela AVRM0603C080MT101N Proizvajalec TDK Corporation
Opis VARISTOR 8V 4A 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1466262 pcs Podatkovni list AVRM0603C080MT101N.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 8V Napetost Varistorja (Min) 6.4V
Napetost Varistorja (Max) 9.6V Serija AVR
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 445-174341-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 5.5V
Energija 0.01J natančen opis 8V 4A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0201 (0603 Metric)
Tok - napetost 4A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1kHz