C0603C0G1E200J
TDK CorporationTDK Corporation
C0603C0G1E200J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C0G1E200J
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 20PF 25V C0G 0201
Podatkovni listi: 1.C0603C0G1E200J.pdf2.C0603C0G1E200J.pdf3.C0603C0G1E200J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C0G1E200J
Številka dela C0603C0G1E200J Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 20PF 25V C0G 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-4658-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 20pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 20pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0603C0G1E200J030BG
C0603C0G1E200J030BG
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 20PF 25V C0G 0201