C0603C0G1E220G
TDK CorporationTDK Corporation
C0603C0G1E220G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C0G1E220G
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 22PF 25V C0G 0201
Podatkovni listi: 1.C0603C0G1E220G.pdf2.C0603C0G1E220G.pdf3.C0603C0G1E220G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C0G1E220G
Številka dela C0603C0G1E220G Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 22PF 25V C0G 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-7236-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 22pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 22pF Aplikacije General Purpose