C0603C0G1E270G
TDK CorporationTDK Corporation
C0603C0G1E270G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C0G1E270G
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 27PF 25V C0G 0201
Podatkovni listi: 1.C0603C0G1E270G.pdf2.C0603C0G1E270G.pdf3.C0603C0G1E270G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C0G1E270G
Številka dela C0603C0G1E270G Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 27PF 25V C0G 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-7238-2
C0603C0G1E270GT00NN
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 27pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije General Purpose