C0603X5R1E681M030BA
TDK CorporationTDK Corporation
C0603X5R1E681M030BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X5R1E681M030BA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 680PF 25V X5R 0201
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X5R1E681M030BA
Številka dela C0603X5R1E681M030BA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 680PF 25V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-4694-2
C0603X5R1E681M
C0603X5R1E681MT00NN
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije General Purpose