C0603X5R1H151M
TDK CorporationTDK Corporation
C0603X5R1H151M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X5R1H151M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 150PF 50V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.C0603X5R1H151M.pdf2.C0603X5R1H151M.pdf3.C0603X5R1H151M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X5R1H151M
Številka dela C0603X5R1H151M Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 150PF 50V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-4678-6
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose