C2012C0G2E392J125AA
TDK CorporationTDK Corporation
C2012C0G2E392J125AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2012C0G2E392J125AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 3900PF 250V C0G 0805
Podatkovni listi: 1.C2012C0G2E392J125AA.pdf2.C2012C0G2E392J125AA.pdf3.C2012C0G2E392J125AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2012C0G2E392J125AA
Številka dela C2012C0G2E392J125AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 3900PF 250V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 250V
Toleranca 3900pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-15287-2
C2012C0G2E392JT000N
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca C2012C0G2E392J125AA
Vodilni stil 0.057" (1.45mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 3900pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 3900PF 250V C0G 0805