C2012C0G2E472J125AE
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2012C0G2E472J125AE
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 250V C0G/NP0 0805
  • Sporočilo
Specifikacije C2012C0G2E472J125AE
Številka dela C2012C0G2E472J125AE Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 4700PF 250V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-180291-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 4700pF