CC45SL3FD100JYVNA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC45SL3FD100JYVNA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 10PF 3KV SL RADIAL
Podatkovni listi: 1.CC45SL3FD100JYVNA.pdf2.CC45SL3FD100JYVNA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC45SL3FD100JYVNA
Številka dela CC45SL3FD100JYVNA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 10PF 3KV SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 659773 pcs Podatkovni list 1.CC45SL3FD100JYVNA.pdf2.CC45SL3FD100JYVNA.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.217" Dia (5.50mm) Serija CC45
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor
Stopnja napak - natančen opis 10pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Zmogljivost 10pF Aplikacije General Purpose