CC45SL3FD101JYNNA
TDK CorporationTDK Corporation
CC45SL3FD101JYNNA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC45SL3FD101JYNNA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 3KV SL RADIAL
Podatkovni listi: CC45SL3FD101JYNNA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC45SL3FD101JYNNA
Številka dela CC45SL3FD101JYNNA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 100PF 3KV SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 597716 pcs Podatkovni list CC45SL3FD101JYNNA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca 100pF Debelina (maks.) SL
Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm) Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Serija CC45 RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Številka izdelka proizvajalca CC45SL3FD101JYNNA
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor Stopnja napak Straight
Razširjen opis 100pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 100PF 3KV SL RADIAL