CGA8R2C0G2A104J320KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA8R2C0G2A104J320KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA8R2C0G2A104J320KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 100V C0G 1812
Podatkovni listi: 1.CGA8R2C0G2A104J320KA.pdf2.CGA8R2C0G2A104J320KA.pdf3.CGA8R2C0G2A104J320KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA8R2C0G2A104J320KA
Številka dela CGA8R2C0G2A104J320KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 100V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.126" (3.20mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 445-7895-2
CGA8R2C0G2A104J
CGA8R2C0G2A104JT0Y0N
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.1µF