CGA8R2NP01H224J320KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA8R2NP01H224J320KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA8R2NP01H224J320KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 50V NP0 1812
Podatkovni listi: 1.CGA8R2NP01H224J320KA.pdf2.CGA8R2NP01H224J320KA.pdf3.CGA8R2NP01H224J320KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA8R2NP01H224J320KA
Številka dela CGA8R2NP01H224J320KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 50V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.138" (3.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 445-13105-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije Automotive