CGA8R4C0G2W683J320KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA8R4C0G2W683J320KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA8R4C0G2W683J320KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 450V C0G 1812
Podatkovni listi: 1.CGA8R4C0G2W683J320KA.pdf2.CGA8R4C0G2W683J320KA.pdf3.CGA8R4C0G2W683J320KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA8R4C0G2W683J320KA
Številka dela CGA8R4C0G2W683J320KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.068UF 450V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 450V
Toleranca 0.068µF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija CGA RoHS Status Digi-Reel®
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 1812 (4532 Metric) Druga imena 445-15599-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CGA8R4C0G2W683J320KA Vodilni stil 0.138" (3.50mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.068µF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 0.068UF 450V C0G 1812