CGA8R4NP02W683J320KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA8R4NP02W683J320KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA8R4NP02W683J320KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 450V NP0 1812
Podatkovni listi: 1.CGA8R4NP02W683J320KA.pdf2.CGA8R4NP02W683J320KA.pdf3.CGA8R4NP02W683J320KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA8R4NP02W683J320KA
Številka dela CGA8R4NP02W683J320KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.068UF 450V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.138" (3.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 445-172621-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.068µF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.068µF