CGA9M3X7T2E155K200KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA9M3X7T2E155K200KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA9M3X7T2E155K200KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1.5UF 250V X7T 2220
Podatkovni listi: 1.CGA9M3X7T2E155K200KA.pdf2.CGA9M3X7T2E155K200KA.pdf3.CGA9M3X7T2E155K200KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA9M3X7T2E155K200KA
Številka dela CGA9M3X7T2E155K200KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1.5UF 250V X7T 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7T
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-7949-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.5µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7T 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1.5µF