CGA9M4X7T2W684M200KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA9M4X7T2W684M200KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA9M4X7T2W684M200KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 450V X7T 2220
Podatkovni listi: 1.CGA9M4X7T2W684M200KA.pdf2.CGA9M4X7T2W684M200KA.pdf3.CGA9M4X7T2W684M200KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA9M4X7T2W684M200KA
Številka dela CGA9M4X7T2W684M200KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 450V X7T 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperaturni koeficient X7T
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-13161-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±20% 450V Ceramic Capacitor X7T 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.68µF